Asystent Działu Sprzedaży

Ventas
Warszawa, Polonia
Este anuncio de empleo no está disponible en español.

Opis firmy

AUTO1 Group jest europejskim leaderem online'owych giełd samochodów używanych. Grupa obecna jest w ponad 30 krajach i wciąż wchodzi na kolejne rynki. Nasi klienci mają dostęp do ponad 30 000 sprawdzonych samochodów używanych. Warszawskie biuro koordynuje wszystkie działania grupy w Polsce, Czechach, Słowacji oraz w krajach bałtyckich i na Bałkanach. Tylko w 2019 roku AUTO1 Group sprzedała ponad 619 000 samochodów używanych (z przychodem 3,5 miliarda euro), a od 2012 roku sprzedaliśmy ich już ponad 2 000 000! W całej grupie zatrudniamy obecnie ponad 5000 osób.

Twoje obowiązki

  • wsparcie działu handlowego oraz operacyjnego w procesie obsługi klienta
  • przygotowanie aut do sprzedaży
  • dbanie o ekspozycję oraz o wygląd aut
  • jazdy próbne oraz prezentacje samochodów dla klientów
  • wparcie działu sprzedaży przy obsłudze klientów (podstawianie/ odstawianie aut)

Czego oczekujemy

  • prawo jazdy kategorii B - warunek konieczny
  • dyspozycyjność do pracy również w soboty
  • zaangażowanie oraz nastawienie na rozwój
  • wiedza i pasja do branży motoryzacyjnej mile widziane

Co oferujemy

  • pracę na stabilnych warunkach w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów: karty sportowe, pakiet medyczny, zniżki na studia, vouchery, lekcje języka angielskiego, platforma szkoleniowa, zniżki pracownicze na zakup samochodów z naszej oferty,
  • możliwość udziału w wielu szkoleniach (wewnętrznych i zewnętrznych)

Wypełnij aplikację, przesyłając swoje CV na górze tego formularza. Możesz załączyć dodatkowe załączniki, takie jak list motywacyjny lub portfolio.